2. kolo zimního turnaje J. Ibermajera - Doubravka

TJ Sokol Lhota - TJ Slavoj Stod      2:4 (0:3)

Branky - 49. Zelenka, 56. Kučera - 23. a 26. Fořt, 41. Bárta, 52. Chovan

Sestava - Fekl (46. Pochobradský) - Höfler (26. Kalný, 34. Múčka, 46. Lihm O.), Bouřa, Bukovský, Chovan (53. Terber M.) -
               - Bárta (62. Múčka, 71. Kalný), Lihm O. (33. Douša M.), Kaas, Fořt (35. Höfler) - Douša M. (10. Lukášek), Snášel

Trenér - Václav Honal

Komentář k zápasu:
První poločas se hrál povětšinou za územní převahy našich hráčů. Po několika nevyužitých šancích na obou stranách vstřelil dva góly v rozmezí několika minut Fořt. Ve 34. minutě měla Lhota možnost pokutového kopu, ale střelu jejich hráče Fekl vyrazil. I když jsme byli lepším týmem, počet šancí byl zhruba vyrovnaný. Lhota ještě trefila tyč a poté na tříbrankový rozdíl zvýšil Bárta. Ve druhé půli padly další tři góly hned v prvních deseti minutách. Hráči Lhoty začínali mít s přibývajícím časem herně navrch, ale změnit skóre se jim již nepodařilo. Opět selhali v koncovce, když při svých šancích nastřelili jednou břevno a podruhé tyč. V samém závěru nebyl na druhé straně uznán gól pro ofsajd Snášelovi a zápas skončil výsledkem 4:2 v náš prospěch.

Gól Stoda na 0:1

Gól Stoda na 0:2